درباره فروشگاه مکسول اسپرت

به مکسول اسپرت خوش آمدید!

ما یک تیم تولید و فروش پیشرو در ارائه خدمات در حوزه تجهیزات ورزشی و لوازم جانبی هستیم. هدف ما ارائه تجهیزات ورزشی و لوازم جانبی با کیفیت به ورزشکاران و باشگاه های ورزشی است که برای بهبود عملکرد آن ها و افزایش تجربه از تمرین طراحی شده است.

در مکسول اسپرت ما معتقدیم که همه شایسته دسترسی به بروزترین تجهیزات ورزشی هستند. بر همین اساس برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی تجهیزات ورزشی متناسب با کیفیت محصولات خارجی کردیم. سازه کراس فیت مهندسی، دستگاه 180 درجه و 360 درجه، کربنات منیزیم مایع و بارفیکس های حرفه ای برخی از محصولاتی است که اولین بار توسط مکسول اسپرت در ایران طراحی و ساخته شده است. در ادامه می توانید نمونه ای از طراحی مهندسی که توسط تیم مکسول اسپرت انجام شده را مشاهده کنید.

در فروشگاه مکسول هدف تولید تجهیزات ورزشی بروز و استاندارد با قیمت مقرون به صرفه است. به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از محصولات ورزشی، از جمله تجهیزات تناسب اندام، کراس فیت، تجهیزات فضای باز، لوازم ایروبیک و تجهیزات جانبی دستگاه های ورزشی را در فروشگاه ارائه کرده ایم.

تیم پشتیبانی وبسایت ما سخت کار می کنند تا با دقت محصول مورد نیاز را در سایت ارائه دهد. ارائه بهترین راهنمای شرح محصول و در ادامه تهیه راهنمای خرید نوشتاری و ویدیویی از جمله وظایف تیم پشتیبانی ما است. این تنها بخش ارائه خدمات ما نیست و پشتیبانی 7/24 ما سعی در ارائه بهترین مشاوره خرید به مشتریان را دارد. ایجاد رضایت در خرید هدف تیم مکسول اسپرت است. به گونه ای که شما از خرید خود احساس رضایت کنید. بر همین اساس فقط محصولات با کیفیت بالا، کاربردی و بادوام در فروشگاه مکسول ارائه می شود.

هنگامی که از ما خرید می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که بهترین ارزش را نسبت به پول خود دریافت می کنید. وب سایت ما به گونه ای طراحی شده است که به راحتی می توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید و خریدی امن و راحت انجام دهید. ما همچنین ارسال سریع و مطمئن را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که سفارش خود را به موقع دریافت می کنید.

ما در مکسول اسپرت مشتاقیم که به شما کمک کنیم تمرین خود را به سطح بعدی منتقل کنید. چه یک ورزشکار مبتدی یا یک حرفه ای باتجربه باشید، ما چیزی برای شما داریم. از اینکه از سایت ما دیدن کردید متشکریم و مشتاقانه منتظر هستیم تا به زودی در خدمت شما باشیم.

مکسول تنهای یک فروشگاه اینترنتی نیست !

ما با پشتوانه‌ی تولیدی تجهیزات ورزشی مکسول، خدمات طراحی تخصصی ، مشاوره ، ساخت ، نصب و تعمیر در حوزه‌ی تجهیزات ورزشی را ارائه می دهیم. در فروشگاه آنلاین مکسول اسپرت می‌توانید اطلاعات زیادی درباره محصولات کسب کنید.

null
null

خدمات

انواع خدمات تخصصی در حوزه‌ی نصب و راه اندازی تجهیزات باشگاهی توسط مکسول اسپرت ارائه می‌شود. همچنین تعمیرات تخصصی از جمله دیگر فعالیت‌های مکسول اسپرت است. می‌توانید لیست خدمات مکسول را در این لینک مشاهده کنید.

null
null

فروشگاه آنلاین

در فروشگاه آنلاین مکسول اسپرت می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را به صورت آنلاین خریداری نمایید. در صورت نیاز، راهنمایی تخصصی ارائه می‌شود. جهت مشاوره‌ی می‌توانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

null
null

تولید محصول

مکسول اسپرت تنها یک فروشگاه نیست، ما با پشتوانه‌ی تیم مهندسی خود اقدام به طراحی تجهیزات نوین ورزشی می کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر از روند طراحی در مکسول اسپرت ، به این صفحه مراجعه کنید.

سعی شده علاوه بر مشخصات تجهیزات، روش تمرین و اطلاعات اضافی درباره آن محصول ارائه شود. همچنین تصاویر زیادی از هر محصول و محصولات مشابه قرار گرفته تا شما بتوانید انتخاب کنید. در صفحه محصولات و خدمات تمام راه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی ارتباط با پشتیبانی قرار داده شده تا بتوانید در کوتاه ترین زمان سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آن را از پشتیبانی دریافت کنید. در اغلب موارد لینک محصولات مشابه خارجی هم قرار داده شده تا شما بتوانید آن ها را مشاهده کرده و مقایسه کنید. در نهایت در صفحه هر محصول (در صورت موجود بودن) کلید ثبت سفارش قرار داده شده تا شما بتوانید آن را ثبت سفارش کنید. پس از ثبت سفارش، پشتیبانی مکسول در اولین فرصت با شما تماس می گیرد.

فهرست