مکسول تنهای یک فروشگاه اینترنتی نیست !

ما با پشتوانه‌ی تولیدی تجهیزات ورزشی مکسول، خدمات طراحی تخصصی ، مشاوره ، ساخت ، نصب و تعمیر در حوزه‌ی تجهیزات ورزشی را ارائه می دهیم. در فروشگاه آنلاین مکسول اسپرت می‌توانید اطلاعات زیادی درباره محصولات کسب کنید. 

null
null

خدمات

انواع خدمات تخصصی در حوزه‌ی نصب و راه اندازی تجهیزات باشگاهی توسط مکسول اسپرت ارائه می‌شود. همچنین تعمیرات تخصصی از جمله دیگر فعالیت‌های مکسول اسپرت است. می‌توانید لیست خدمات مکسول را در این لینک مشاهده کنید.

null
null

فروشگاه آنلاین

در فروشگاه آنلاین مکسول اسپرت می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را به صورت آنلاین خریداری نمایید. در صورت نیاز، راهنمایی تخصصی ارائه می‌شود. جهت مشاوره‌ی می‌توانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

null
null

تولید محصول

مکسول اسپرت تنها یک فروشگاه نیست، ما با پشتوانه‌ی تیم مهندسی خود اقدام به طراحی تجهیزات نوین ورزشی می کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر از روند طراحی در مکسول اسپرت ، به این صفحه مراجعه کنید.

سعی شده علاوه بر مشخصات تجهیزات، روش تمرین و اطلاعات اضافی درباره آن محصول ارائه شود. همچنین تصاویر زیادی از هر محصول و محصولات مشابه قرار گرفته تا شما بتوانید انتخاب کنید. در صفحه محصولات و خدمات تمام راه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی ارتباط با پشتیبانی قرار داده شده تا بتوانید در کوتاه ترین زمان سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آن را از پشتیبانی دریافت کنید. در اغلب موارد لینک محصولات مشابه خارجی هم قرار داده شده تا شما بتوانید آن ها را مشاهده کرده و مقایسه کنید. در نهایت در صفحه هر محصول (در صورت موجود بودن) کلید ثبت سفارش قرار داده شده تا شما بتوانید آن را ثبت سفارش کنید. پس از ثبت سفارش، پشتیبانی مکسول در اولین فرصت با شما تماس می گیرد. 

فهرست